Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
07.04.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Aircraft, Lufthansa, D-Aibg, Airbus, A319-100, Landing

W dniu 2 kwietnia o godzinie 13:46 na Lotnisku Chopina w Warszawie wylądował samolot Lufthansy LH1348 lecący z Frankfurtu i tym samym przypieczętował 50. rocznicę pierwszego przelotu Lufthansy z Frankfurtu do Warszawy, który odbył się 2 kwietnia 1971 roku.

Współpraca, która rozpoczęła się od dwóch rejsów tygodniowo, w ciągu pięciu dekad bardzo się rozwinęła. Przed pandemią Lufthansa obsługiwała prawie 400 połączeń tygodniowo pomiędzy Polską a rynkami macierzystymi linii Lufthansa Group w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Belgii.

Nawet w trudnym czasie pandemii Lufthansa Group dbała o utrzymanie połączeń do Polski, podkreślając tym swoje zaangażowanie na polskim rynku.

Od początku maja 2021 roku Lufthansa Group zamierza zwiększyć, do 120 tygodniowo, liczbę połączeń oferowanych z Polski.

Z Wrocławia pojawi się więcej połączeń do Frankfurtu, ponownie zaczną latać samoloty do Monachium i Zurychu.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 
Szwajcarski Park Narodowy
Zapraszamy dziś do Szwajcarskiego Parku Narodowego, który jest największym rezerwatem przyrody w Szwajcarii i jedynym parkiem narodowym tego kraju. To najstarszy tego typu obszar chroniony istniejący w Alpach i drugi powołany na tym obszarze (po nieistniejącym dziś Parku Narodowym Bérarde we Francji powstałym w 1913 r.). Położony we wschodnich Alpach, w kantonie Gryzonii, między ...
Czytaj więcej...
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.