Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
28.08.2020
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Od 2 września raz na dwa tygodnie będzie można polecieć między

Warszawą a Tianjin.

Jest to kierunek niezwykle wyczekiwany przez środowisko biznesowe. Tianjin to liczący ponad 16 mln mieszkańców jeden z ważniejszych ośrodków przemysłowych Chin i jeden z największych portów Azji Wschodniej. Lotnisko Tianjin Binhai, zlokalizowane jest niecałe 200 km od Pekinu. Port ten obsługuje około 20 mln pasażerów rocznie i wyposażony jest w podziemny węzeł komunikacyjny obejmujący m.in. stację metra, który umożliwia szybką komunikację z centrum miasta i dworcem kolejowym w Tianjin. To ważna informacja dla pasażerów udających do innych regionów. Lotnisko Tianjin to również jedna z największych baz towarowych w północnych Chinach i miejsce licznych inwestycji związanych z przewozem cargo. Warto zwrócić uwagę także na to, że do Tianjin nie latali dotąd przewoźnicy z Europy.

Połączenie będzie obsługiwane Boeingiem 787 Dreamliner na nowe lotnisko Tianjin Binhai wg rozkładu (czasy lokalne):

 LO 093 Warszawa-Tianjin 17:15 – 09:00 środa

LO 094 Tianjin-Warszawa 10:30 – 16:15 piątek

We wrześniu i październiku LOT planuje rejsy co dwa tygodnie, z możliwością zwiększenia częstotliwości.

UWAGA!

Możliwość skorzystania z lotów zaplanowanych na wrzesień i październik wymaga od pasażerów wypełnienia obostrzeń epidemicznych. Pasażerowie pierwszego lotu zaplanowanego na 2 września, mają obowiązek posiadania negatywnego wyniku testu na COVID-19 wykonanego metodą RT-PCR (wymaz) i oznaczonego datą nie późniejszą, niż na 5 dni przed wylotem. Każdy pasażer przylatujący z Polski zostanie także poddany dodatkowemu badaniu po wylądowaniu na lotnisku  w Tianjin.

Kwestie bezpieczeństwa podróży to aktualnie priorytet dla wszystkich linii lotniczych. Przypominamy zatem, aby na bieżąco sprawdzać obostrzenia dotyczące przekroczenia granicy kraju docelowego. Brak odpowiednich dokumentów może skutkować odmową wpuszczenia na pokład.

W kontekście wznowionego połączenia z Chinami przypominamy również, że nadal obowiązują obostrzenia wjazdu do Polski dla cudzoziemców podróżujących spoza UE. Szczegółowe informacje dla pasażerów planujących podróż z Chin do Polski znajdują się m.in. na stronie Straży Granicznej: https://www.strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/8557,Koronawirus-zmiany-na-granicy.html

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.