Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
28.04.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Bardzo miło przekazać nam długo oczekiwaną wiadomość… Nowe połączenie lotnicze z Wrocławia!!!

Flyer, Aircraft, Landing, Airliner

British Airways, jedna z największych linii lotniczych na świecie, dołącza do grona przewoźników realizujących połączenia z Portu Lotniczego Wrocław. Od lipca br. wprowadza bezpośrednie loty do Londynu-Heathrow, dzięki którym Wrocław zyskuje kolejne połączenia niemal z całym światem.

Samoloty z Wrocławia na Heathrow będą latać od 1 lipca do 26 września dwa razy w tygodniu: w czwartki i niedziele.

Wyloty z Wrocławia zaplanowane są na godzinę 11.35, lądowania w Londynie o godzinie 12.45 czasu lokalnego. Wyloty z Londynu planowane są o godz. 7.35 czasu lokalnego, lądowania we Wrocławiu o godzinie 10.45. Rejsy obsłuży airbus A320. Brytyjskie linie lotnicze zapowiadają, że połączenie wróci po przerwie zimowej do rozkładu letniego

Londyn-Heathrow to największe lotnisko w Europie, od lat znajdujące się na czele lub w czołówce najpopularniejszych europejskich lotnisk pod względem liczby obsłużonych pasażerów (80,8 mln w 2019 r.). Dzięki połączeniu z tym portem pasażerowie lecący z Wrocławia zyskają szeroki wachlarz możliwości przesiadki do wielu innych krajów i miast.

Dodatkowo zwiększa się także prestiż wrocławskiego lotniska. Do stolicy Dolnego Śląska dołącza kolejny alians lotniczy, One World, uzupełniając tym samym ofertę Star Alliance (PLL LOT, Lufthansa, SWISS), a także Sky Team (KLM i Air France).

British Airways wprowadzi też od 2 lipca loty pomiędzy Gdańskiem i Londynem-Heathrow. Będą one realizowane trzy razy w tygodniu, w środy, piątki oraz niedziele. Rejsy również obsłuży samolot A320. Wylot z Londynu zaplanowano na godz. 16:25 lokalnego czasu. Lądowanie w Gdańsku przewidziano na godz. 19:10. Rejs powrotny odleci znad Bałtyku o godz. 20:15, a lądowanie w Londynie zaplanowano na godz. 21:30 lokalnego czasu.

Bilety już w sprzedaży, serdecznie zapraszamy!

Zespół HT

 
Grecka wyspa Korfu
Jedną z najbardziej zielonych i malowniczych wysp greckich jest górzysta Wyspa Korfu😊 Położona w północnej części Morza Jońskiego przy zachodnim wybrzeżu Grecji i Albanii, jest najdalej wysuniętą na północ wyspą z Wysp Jońskich, jej długość linii brzegowej wynosi 217 km, a powierzchnia  592 km². Liczy sobie ok. 110 tys. mieszkańców, z czego ok. 35 tys. w mieście/ ...
Czytaj więcej...
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.