Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
17.11.2020
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Linie lotnicze Qatar Airways poinformowały w oficjalnym komunikacie o wznowieniu w najbliższych tygodniach rejsów długodystansowych do dziewięciu destynacji. Wśród nich jest Warszawa. Loty z Doha do stolicy Polski zaplanowano od 16 grudnia trzy razy w tygodniu.
 
Na liście przywracanych połączeń są też rejsy do Algieru, Chicago, Kijowa, Miami, Nowego Jorku, Phuket, Tbilisi i na Seszele. Narodowy przewoźnik Kataru ogłosił też inaugurację dwóch nowych tras – do Luandy w Angoli (od 14 grudnia) i do San Francisco (od 15 grudnia). Priorytetem przewoźnika jest nie tylko jak najszybsze ponowne uruchomienie większości naszych istniejących destynacji, ale także uruchomienie nowych tras.
 
– Nasza flota zaawansowanych technologicznie samolotów A350-1000 pozwala nam być liderem w branży, zapewniając pasażerom lepszą komunikacje i elastyczność podróżowania. Dzięki ponad 700 tygodniowym lotom do ponad 100 miejsc docelowych i planom powiększenia naszej siatki do ponad 125 miejsc do końca sezonu zimowego nasi klienci będą mogli, kiedy chcą i bezpiecznie, podróżować po całym świecie – powiedział Akbar Al-Baker, CEO Qatar Airways.
 
Połączenia i bilety już dostępne, zapraszamy !!
 
Pozostańmy w kontakcie
Zespół Happy Ticket
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.