Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
19.02.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Linie lotnicze Emirates od 25 lutego zwiększają liczbę lotów z Dubaju do Warszawy!!

Znalezione obrazy dla zapytania: dubaj free pics

Podróżni z Polski zyskają lepsze połączenia z ponad 90 destynacjami przez Dubaj.

Dodatkowy rejs będzie oferowany w czwartki, uzupełniając trzy dotychczasowe, realizowane w niedziele, środy i piątki. Lot EK180 wyleci z Warszawy o godz. 13:00 i przyleci do Dubaju o godz. 21:40 czasu lokalnego. Rejs powrotny EK179 z Dubaju wyleci o godz. 08:05 i wyląduje w Warszawie o godz. 11:20 czasu lokalnego. Loty będą realizowane szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER.

Bilety już w sprzedaży!

Klienci mogą teraz cieszyć się większą elastycznością i wyborem podczas planowania podróży do Dubaju oraz do popularnych miejsc wakacyjnych, takich jak Malediwy czy Kolombo, a także Zanzibar, do którego można dotrzeć za pośrednictwem partnera Emirates – linii flydubai.

Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Od skąpanych w słońcu plaż i zabytków po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne. Ekskluzywna oferta My Emirates Pass oferuje zniżki pozwalające na oszczędniejsze zwiedzanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. My Emirates Pass zapewnia podróżnym w terminie 1 stycznia – 30 września 2021 roku zniżki w ponad 300 restauracjach w całym kraju oraz w ponad 35 spa w światowej klasy hotelach. Karta pokładowa Emirates odblokowuje również oferty na wiele atrakcji turystycznych, w tym park wodny Aquaventure i bilet At the Top na Burj Khalifa.

Polityka rezerwacji Emirates daje klientom elastyczność oraz pewność planowania ich podróży.   Klienci, którzy kupią bilety na loty zaplanowane na 30 września 2021 roku albo przed tą datą, mogą elastycznie wprowadzać zmiany w podróży. Mają możliwość zmiany daty wyjazdu czy przedłużenia ważności biletu o dwa lata.

Znalezione obrazy dla zapytania: emirates free pics 777 300er

Zapraszamy!

Zespół HT

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.