Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
20.07.2020
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

KLM wraca do Wrocławia!!!

Po 5 miesiącach przerwy od 3 sierpnia holenderskie linie KLM wznowią rejsy między Wrocławiem a Amsterdamem. Loty będą odbywać się raz dziennie.

Samolot będzie startował z Wrocławia o 14:05, lądowanie w Amsterdamie o 15:50.

Połączenie powrotne do Wrocławia zaplanowano na godzinę 11:55, z lądowaniem o 13:35.
Linia reaktywowała już z Warszawy, Krakowa i Gdańska. Łącznie w sierpniu KLM chciałby na nowo oddać do dyspozycji swoich klientów około 95 proc. wszystkich swoich kierunków europejskich i tym samym zrealizować w tym miesiącu 11 tys. lotów w Europie. W tym samym czasie samoloty KLM będą latały na 80 proc. tras międzykontynentalnych, realizując 2,1 tys. rejsów, z czego połowa to nadal loty cargo.

Wraz ze znoszeniem restrykcji podróży przez władze poszczególnych państw, będzie przybywało lotów pasażerskich na dalekich trasach.
Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w kwestii znoszenia restrykcji wjazdowych, KLM publikuje swoje rozkłady lotów na krótsze okresy. Reaktywacja ruchu lotniczego będzie zależeć od decyzji władz poszczególnych państw i bieżącego stopnia zagrożenia wirusem, a także od kształtującego się na nowo popytu, dlatego rozkłady lotów mogą ulegać zmianom.

Pozostańmy w kontakcie

Zespół Happy Ticket

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.