Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
10.05.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

 

Legoland i Lalandia na wyciągnięcie ręki!

Linia lotnicza Ryanair dodała Billund w Danii do zimowego rozkładu lotów z Wrocławia. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu.

Nowość ucieszy najbardziej najmłodszych pasażerów, ale sądzimy, że tak naprawdę będzie to radość i dla małych i dla dużych. Lotnisko w Billund znajduje się bowiem tuż obok Legolandu – miasteczka zbudowanego w całości z kultowych klocków, a także Lalandii, która jest przede wszystkim największym aquaparkiem w Skandynawii, ale też parkiem rodzinnej rozrywki i tropikalnym miasteczkiem pełnym atrakcji.

Legoland, Building, Lego, Children, Building Blocks

 

Pierwszy lot z Wrocławia do Billund zaplanowany jest na 31 października. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele – według rozkładu:

  • środa – wylot z Wrocławia o godzinie 21.15, lądowanie w Billund o godzinie 22.45;

wylot z Billund o godzinie 19.20, lądowanie we Wrocławiu o 20.50;

  • niedziela – wylot z Wrocławia o 8.10, lądowanie w Billund o 9.40;

wylot z Billund o godzinie 6.15, lądowanie we Wrocławiu o 7.45.

 

Zapraszamy!!

Zespół HT

 

 
Palermo
Malownicza lokalizacja nad zatoką Palermo (Morze Tyrreńskie), u podnóża wapiennego masywu Pellegrino, mnogość zabytków z różnych czasów , lokalna przysmaki m.in. słynne street food , wąskie uliczki, ciekawe zaułki, targowiska w centrum miasta z bogactwem owoców i nie tylko, port ze starymi łodziami pomalowanymi różnobarwnymi odcieniami oraz pięknymi jachtami, mili ludzie oraz ...
Czytaj więcej...
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.