Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
18.06.2020
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Miło jest nam poinformować, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, pierwsze samoloty Lufthansy pojawiły się wczoraj na lotniskach w Warszawie i Krakowie.

W nadchodzących dniach i tygodniach kolejne linie lotnicze Lufthansa Group będą pojawiały się na polskich lotniskach.

W lipcu pasażerowie Lufthansa Group będą mogli udać się w podróż do Frankfurtu i Monachium z pięciu polskich lotnisk. Pasażerowie z Warszawy i Krakowa będą mieli do dyspozycji 14 cotygodniowych połączeń do Frankfurtu, oraz 5 rejsów w tygodniu do Monachium.

Lufthansa Group uruchomi także 7 cotygodniowych przelotów z Wrocławia i Poznania do Frankfurtu oraz 5 połączeń między Gdańskiem a Monachium.

Pasażerowie z Krakowa będą mogli również udać się w podróż do Dusseldorfu dzięki 2 cotygodniowym przelotom oferowanym przez należącą do Lufthansa Group linię Eurowings. Oznacza to w sumie 59 cotygodniowych rejsów z Polski.

Planując podróż pasażerowie powinni pamiętać o zasadach dotyczących wjazdu oraz kwarantanny na terenie kraju, do którego się udają. W czasie podróży mogą zostać nałożone na nich ograniczenia, wynikające z bardziej rygorystycznych przepisów higieny i bezpieczeństwa, co może np. wydłużyć czas oczekiwania w punktach kontroli bezpieczeństwa na lotnisku.

Od 8 czerwca pasażerów na pokładach samolotów Lufthansy oraz Eurowings obowiązuje zakrywanie nosa i ust przez cały czas podróży. Zapewni to większe bezpieczeństwo wszystkim podróżnym. Ogólne Warunki Przewozu (GTC) także zostaną zmienione. Lufthansa Group rekomenduje pasażerom, by nos i usta mieli zakryte podczas całego czasu trwania podróży, również np. na lotnisku, jeśli występuje problem z zachowaniem dystansu społecznego.

Pozostańmy w kontakcie

zespół Happy Ticket

 
UBEZPIECZENIE NA PODRÓŻ
Dla naszych Klientów organizujemy podróże kompleksowo. Niezależnie czy nasi Klienci podróżują służbowo czy prywatnie oferujemy każdemu możliwość ubezpieczenia się na wyjazd. Proponujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń: krótko i długoterminowe; związane z rodzajem i celem wyjazdu; dopasowane do stanu zdrowia; indywidualne, rodzinne lub grupowe; stanowiące ...
Czytaj więcej...
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.