Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
12.07.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Ocean, Boat, Palm Tree, Clouds, Blue

 

emirates-logo - Modèle de RéussiteLinie Lotnicze Emirates ogłosiły wznowienie lotów na Mauritius począwszy od 15 lipca 2021 r. Ponadto, aby zaspokoić zapotrzebowanie rynku od 1 sierpnia Emirates wprowadzi na trasie na Mauritius swoje kultowe samoloty Airbus A380. W pełni zaszczepieni podróżni będą mogli cieszyć się z relaksu korzystając z miejsc znajdujących się na liście bezpiecznych kurortów na wyspie.

Loty Emirates na Mauritius będą odbywać się w czwartki i soboty. Od 15 lipca trasa będzie obsługiwana samolotami Boeing 777-300ER, a od 1 sierpnia samolotami Airbus A380. Lot EK701 wystartuje z Dubaju o 2:35 i wyląduje na Mauritiusie o 9:10 czasu lokalnego. Lot powrotny będzie odbywał się w piątki i niedziele. Lot EK704 wystartuje z Mauritiusa o 23:10 i wyląduje w Dubaju o 5:45 czasu lokalnego następnego dnia.

Mauritius pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych, przyciągającym podróżnych z całego świata. Oferuje białe piaszczyste plaże, krystalicznie czystą wodę i wyjątkowe krajobrazy. Pasażerowie Emirates mogą również korzystać z innych destynacji na Oceanie Indyjskim, Emirates oferują 28 lotów tygodniowo na Malediwy i 7 lotów tygodniowo na Seszele.

Od 15 lipca do 30 września 2021 r. Mauritius otworzy swoje granice dla w pełni zaszczepionych turystów i obywateli Mauritiusa. Od 1 października Mauritius zacznie przyjmować w pełni zaszczepionych podróżnych, którzy będą mogli swobodnie zwiedzać wyspę, bez żadnych ograniczeń. Więcej informacji na temat wymagań dotyczących wjazdu na Mauritius na stronie internetowej Emirates.

Obostrzenia podróżne w poszczególnych krajach często się zmieniają. Pasażerowie muszą każdorazowo skonsultować wymagania podróżne obowiązujące w kraju docelowej podróży przed wylotem.

 

Zapraszamy po bilety!

Zespół HT

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.