Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
18.03.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

 

Ryanair startuje z nową wakacyjną trasą z Wrocławia. Od 2 lipca  do 29 października 2021 r. dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki, będzie można polecieć do Olsztyna. Rejsy obsłuży maszyna Boeing 737-800, a czas lotu w jedną stronę to godzina i pięć minut. Co ważne, w Ryanair, ze względu na pandemię, można w okresie do 31 października 2021 r. dwukrotnie zmienić bezpłatnie termin lotu.

Bilety już w sprzedaży! Zatem…

Jezioro, Niebo, Odbicie, Wody, Chmury, Lato, Urlop

Zapraszamy do stolicy Warmii i Mazur, do Olsztyna – miasta położonego wśród lasów i jezior!! Posiada ono niezwykle bogatą i intrygującą historię oraz niezliczone atrakcje i możliwości spędzania wolnego czasu.

Na miejscu do wyboru mamy szlaki : piesze, rowerowe, kajakowe, samochodowe.

Zabytki Olsztyna znajdują się na: Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego, polskiej części Drogi św. Jakuba, Szlaku Zamków Gotyckich, czy Szlaku Kopernikowskim .

Warto zaglądnąć do Muzeum Warmii i Mazur, którego siedziba mieści się w zabytkowym Zamku Kapituły Warmińskiej. W Muzeum zlokalizowana jest min. stała wystawa kopernikowska, której eksponatem jest astronomiczna tablica doświadczalna wykonana własnoręcznie przez Mikołaja Kopernika w 1517 r.

W Olsztynie mieści się Planetarium, które jest drugim co do wielkości planetarium w Polsce. W nim również znajduje się  siedziba Federacji Miast Kopernikowskich.

Niezwykłością stolicy Warmii i Mazur jest fakt , że w samych granicach administracyjnych miasta leży 15 jezior, co stanowi doskonałe zaplecze do uprawiania sportów wodnych!

Dodatkowo tutejsza kuchnia regionalna zachwyci każdego, ponieważ łączy w sobie tradycje i smaki wielokulturowe, warto spróbować, np. warmińskie dzyndzałki. Na pewno jednak nie można nie skusić się na smażoną rybę, których mnogość jest bogactwem tego rejonu. Najpopularniejsze to szczupak, sandacz, węgorz, sieja, troć i okoń. Do tego można posmakować tradycyjnego piwa warzonego w lokalnym browarze „Kormoran”.

Nie brakuje tu również dobrego zaplecza noclegowego od kameralnych pensjonatów i apartamentów, po hotele o bogatej infrastrukturze, eleganckie spa, a nawet zamki. Wszystkie te miejsca noclegowe znajdują się w naszej ofercie! Chętnie zarezerwujemy noclegi na każdy pobyt, dostosowując ofertę do Państwa potrzeb i życzeń.

Zapraszamy!

Zespół HT

 

Olsztyn, Warmii, Natura, Jesień, Dystansowe, Łódź

 

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.