Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
05.12.2020
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Od 15 grudnia osoby przylatujące do Anglii będą mogły skrócić obowiązkową kwarantannę z 14 do 5 dni. Wystarczy, że wykonają test na koronawirusa i otrzymają wynik negatywny.

Teraz osoby z Polski, które przylatują lub przyjeżdżają na teren Anglii, muszą przejść dwutygodniową kwarantannę. Od połowy grudnia będzie możliwość skrócenia tego okresu.

W piątym dniu po przyjeździe do Anglii można będzie wykonać test na koronawirusa. Jeśli będzie negatywny, wtedy można opuścić kwarantannę.

Jeśli ktoś nie zrobi testu, będzie musiał dokończyć czternastodniową kwarantannę. Test na obecność COVID-19 kosztuje w Anglii od 65 do 120 funtów. Należy go wykonać w jednym z punktów autoryzowanych przez rząd.

Zamiar wykonania testu w piątym dniu trzeba będzie zgłosić w formularzu lokalizacyjnym, który pasażer wypełnia w samolocie lub na lotnisku. Władze Wielkiej Brytanii nie wykluczają, że od nowego roku kwarantanna może zostać zniesiona. Mogą zastąpić ją szybkie testy na covid-19, jednakże wszystko jednak zależy od rozwoju pandemii.

Pozostańmy w kontakcie

Zespół Happy Ticket

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.