Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
14.01.2019
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Szanowni Państwo w poprzednim newsletterze napisaliśmy o strajku Lufthansy

Bardzo przepraszamy za pomyłkę, to nie jest strajk Lufthansy !

Związek zawodowy sektora usług Verdi poinformował w piątek o wezwaniu na najbliższy wtorek (15 stycznia) do strajku personelu odpowiedzialnego za kontrolę bezpieczeństwa w porcie lotniczym we Frankfurcie nad Menem. Strajk ma się odbyć w godzinach 2-20.
Strajk personelu ochrony na lotniskach w Frankfurcie, Hanowerze, Bremie, Lipsku / Halle, Dreźnie i Hamburgu Spowoduje to znaczne zakłócenia w lotach Lufthansa Group. Proszę zapoznać się ze statusem lotu przed odlotem.Więcej informacji znajduje się pod linkiem
https://www.lufthansa.com/pl/en/flight-information
W poniedziałek przez cztery godziny strajkowali pracownicy odpowiedzialni za kontrolę bezpieczeństwa na berlińskich lotniskach Tegel i Schoenefeld. Konieczne było odwołanie ok. 50 lotów. W czwartek z powodu całodniowego strajku pracowników kontroli bezpieczeństwa na lotniskach w Duesseldorfie, Kolonii-Bonn i Stuttgarcie odwołano w Niemczech ponad 640 lotów.
źródło
https://logistyka.wnp.pl/niemcy-we-wtorek-strajk-na-lotnisku-we-frankfurcie,337737_1_0_0.html
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.