Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
14.07.2020
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Terminal 1 na lotnisku w Monachium, na którym operacje pasażerskie zostały tymczasowo zawieszone z powodu pandemii, otworzył swoje drzwi dla pasażerów 8 lipca.

 Ponowne otwarcie terminalu oznacza, że pasażerowie odlatujący mogą ponownie skorzystać ze stref C i D do odprawy, zanim zostaną zabrani przez ochronę i przemieszczą się do odpowiednich bramek strefy C i D. Pasażerowie lądujący na lotnisku zostają poprowadzeni przez strefy przylotów C, D i E.

Wszystkie ponownie udostępnione obszary w Terminalu 1 zostały wyposażone w oznaczenia podłogi, ekrany ochronne, plakaty informacyjne i punkty do dezynfekcji rąk. Pasażerowie zobowiązani są nosić maski, zakrywające nos i usta, zarówno w terminalu, jak i wokół niego. Większość linii lotniczych, które operowały z Terminala 1 przed jego zamknięciem, powróciło od 8 lipca. W Terminalu 2 monachijskiego lotniska pozostały Eurowings, Qatar Airways, Tuifly, SunExpress i Pegasus Airlines. Odprawa na wszystkie loty tymi liniami będzie nadal odbywać się w centralnej strefie Z.

Lotnisko w Monachium obsługuje coraz więcej nowych połączeń. Codziennie startuje i ląduje tam prawie 250 samolotów pasażerskich i towarowych, które wykonują loty do 120 miejsc. W porcie odprawianych jest codziennie około 10 tys. podróżnych, a ich liczba wciąż rośnie.

Tylko w lipcu Lufthansa, United Airlines, Emirates i Ethihad Airways wznowią kilka dalekodystansowych tras z Monachium, które zostały zawieszone w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Air Canada ponownie otworzyło swoją trasę do Toronto. Ponadto loty z monachijskiego lotniska rozpoczęły także wakacyjne linie Condor.

Pozostańmy w kontakcie
Zespół Happy Ticket
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.