Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
16.11.2020
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Szanowni Państwo,

czasy się zmieniają i potrzeby w kompleksowej organizacji podróży również. Obecnie, przed podróżą wybrane kraje wymagają aktualnych testów na COVID-19.

Wychodząc naprzeciw aktualnym wymogom i potrzebom, wprowadziliśmy nową usługę:

Test na COVID-19 metodą RT-QPCR

Badanie jest przeprowadzane w bardzo wygodny sposób – pracownik laboratorium przyjedzie (w obrębie miasta Wrocławia) pod wskazany adres i pobierze próbkę. W ciągu tego samego dnia lub maksymalnie w kolejnym dniu klient otrzyma wynik testu. Uznawany jest on przez instytucje państwowe zarówno Polski, jak i innych krajów (służby graniczne, służby sanitarno-epidemiologiczne itp.) i może być wystawione w języku polskim, jak również, na życzenie, w następujących językach:

– angielskim

– niemieckim

– ukraińskim

– rosyjskim

– czeskim

Test jest zgodny z międzynarodowymi normami i uprawnia do przekraczania granic państw, które mają taki wymóg. Podpisany jest certyfikatem kwalifikowanym.

 

Przygotowanie do badania:

– zalecane jest powstrzymanie się od spożywania posiłków i napojów przynajmniej na 2 godziny przed testem,

– przed pobraniem materiału nie należy myć zębów, stosować płynów do płukania ust, tabletek do ssania oraz gum do żucia,

– zalecane jest powstrzymanie się od aplikowania donosowych i doustnych środków leczniczych (kropli, maści, aerozoli) przynajmniej na 2 godziny przed testem,

– przed pobraniem materiału nie należy przepłukiwać ani wydmuchiwać nosa.

 

Za usługę wystawiamy fakturę VAT. Usługa badania może również zostać dodana do faktury za bilet lotniczy.

Laboratorium, które wykonuje badania, znajduje się na liście Ministerstwa Zdrowia laboratoriów uprawnionych do wykonywania testów w kierunku COVID19.

 

Zapraszamy do kontaktu

Zespół Happy Ticket

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.