Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
10.02.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Znalezione obrazy dla zapytania: lotnisko wrocław testy

 

Szanowni Państwo,

przypominamy, że od 30 stycznia br. na wrocławskim lotnisku każdy pasażer przylatujący rejsem bezpośrednim spoza strefy Schengen może wykonać szybki test antygenowy na obecność koronawirusa. Punkt diagnostyczny badań na obecność COVID-19 znajduje się przed stanowiskami kontroli granicznej. Koszt wykonania testu to 200 zł, czas oczekiwania na wynik – około 15 minut. Negatywny wynik testu umożliwia zwolnienie z 10-dniowej kwarantanny. Punkt jest otwarty zawsze przy każdym przylocie ze strefy Non Schengen, nawet w nocy.
Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami wyniki tych testów są akceptowane przez odpowiednie służby ponieważ wykonywane są przed przekroczeniem granicy kraju.

Uwaga! Jeśli pasażerowie wykonują test przed wylotem do Polski należy pamiętać, że Straż Graniczna akceptuje jedynie formę papierową zaświadczeń o wykonanym teście. Nie są akceptowane dokumenty w formie elektronicznej ani na urządzeniach mobilnych. W przypadku pozytywnego wyniku testu, pasażer musi poddać się 10-dniowej kwarantannie.

 

Pozostańmy w kontakcie,

Zespół HT

 
Jezioro Bajkał
Bajkał, to niezwykłe jezioro, położone w azjatyckiej części Rosji w obwodzie irkuckim i Buriacji, w górach południowo-wschodniej Syberii. Jego usytuowanie sprawia, ze nie jest łatwe miejsce do odwiedzenia dla każdego😉 A dlaczego jest  warte poznania i zobaczenia? Miedzy innymi dlatego, że to najstarsze jeziora świata, ocenia się, że jego wiek może być większy niż 25 mln. ...
Czytaj więcej...
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.