Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
30.04.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Burj Al Arab, Dubai, Hotel, Architecture

We wrześniu br. LOT po raz pierwszy zainauguruje połączenie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Od 19 września br., Boeingi 737-800 NG i Boeingi 787 Dreamliner będą wykonywały bezpośrednie rejsy z Warszawy na główne lotnisko w Dubaju (DXB) z częstotliwością trzy razy w tygodniu. 

Polski przewoźnik narodowy zainauguruje połączenie tuż przed EXPO 2020 i będzie ono dostępne przez całą zimę, zapewniając Polakom możliwość odwiedzenia Wystawy Światowej oraz egzotycznego wypoczynku zimą.

Rejs potrwa ok. 6 godzin i będzie wykonywany według następującego rozkładu:

Warszawa-Dubaj 07:40 – 15:25 wtorki, czwartki i niedziele

Dubaj-Warszawa 17:15 – 21:35 wtorki, czwartki i niedziele

Liczący zaledwie 3 mln mieszkańców Dubaj, zaraz po Bangkoku, Londynie i Paryżu, jest najczęściej odwiedzanym przez turystów miastem na świecie. To jedno z najważniejszych centrów finansowych i handlu surowcami (ropą, złotem i diamentami) w regionie Bliskiego Wschodu, jak i na całym świecie. Od 1 października br. do 31 marca 2022 r. stolica emiratu będzie gospodarzem wystawy EXPO 2020 przeniesionej z ubiegłego roku ze względu na pandemię.

Do obsługi połączeń LOT przeznaczył nowoczesne, 168 miejscowe Boeingi 737-800 NG, z oddzielną klasą biznes liczącą 12 szerokich i wygodnych foteli. W razie zapotrzebowania połączenie będzie obsługiwane również przez Dreamlinery w wersji 787-8. Pasażerom we wszystkich klasach LOT zaproponuje dwa serwisy, a także rozbudowaną ofertę napojów i alkoholi.

 

Bilety na loty z Warszawy do Dubaju są już dostępne w sprzedaży.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół HT

 
Batumi
Wśród wakacyjnych kierunków lotniczych, powróciło gruzińskie miasto Batumi, gdzie sezon turystyczny trwa od maja do końca października. To pogranicze dwóch kontynentów Europy i Azji, którą swym malowniczym położeniem, odrębnością kultury i zwyczajów stanowi ciekawe i nowe miejsce do odkrycia i poznania:) Położone w południowo-zachodniej części kraju, blisko granicy z ...
Czytaj więcej...
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.