Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
05.03.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Bardzo dobre wieści! Linie lotnicze sukcesywnie zwiększają siatkę połączeń na wiosnę i lato 2021.

Lotnisko, Samolot, Aerobus, Lotnictwo, Lot, Latający

 

W rozkładach pojawia się coraz więcej kierunków z Wrocławia. Po wielu miesiącach przerwy będziemy mogli od maja polecieć bezpośrednio do Monachium Lufthansą a od czerwca do Zurychu liniami Swiss. W majowym rozkładzie lotów pojawiło się również bezpośrednie połączenie do Kopenhagi liniami SAS Scandinavian.

Przewoźnicy planują również nowe kierunki wakacyjne. I tak, Wizzair ma zamiar od maja wprowadzić połączenia do Larnaki na Cyprze, Kutaisi w Gruzji czy do włoskiego Bari, natomiast od czerwca do Splitu w Chorwacji oraz do  Burgas w Bułgarii. W majowych planach Ryanair zaś pojawiły się takie destynacje jak Podgorica w Czarnogórze, hiszpańskie Alicante, Girona, Malaga, Palma i Teneryfa, a także Malta oraz kilka włoskich miast – Rzym Ciampino, Bergamo, Neapol czy Palermo. W czerwcu przewoźnik planuje uruchomienie połączeń do Aten i Chanii na Krecie, natomiast w lipcu mają pojawić się loty do chorwackiego Zadaru.

Trzymamy kciuki aby plany te zostały w pełni zrealizowane.

 

Zapraszamy po bilety!

Zespół HT

 

Marzenia Baleary, De, Majorka

 
Włoskie aktywne wulkany
Aktywne Wulkany Włoch   Co jakiś czas dają znać o sobie znać czynne wulkany, a ich wybuch jest tylko kwestią czasu. I jeśli  jest on tylko o nieznacznej sile, staje się atrakcją turystyczną, natomiast gdy jest to potężna eksplozja to skutkiem tego mogą być zniszczenia, zamieszanie, utrudnienia w komunikacji … Włochy to jeden z krajów Europy o znacznej aktywności ...
Czytaj więcej...
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.