Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
19.02.2024
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

 

Zakłócenia lotów w Lufthansie z powodu 27-godzinnego strajku ostrzegawczego personelu naziemnego

Związek zawodowy ver.di wezwał personel naziemny Lufthansy do strajku ostrzegawczego przez 27 godzin od wtorku 20 lutego 2024 r. do godz. 7.10 (CET) do środy 21 lutego 2024 r. do godz. 7.10 (CET).

Ze względu na strajk ostrzegawczy, Lufthansa zakłada obecnie, że około 10 do 20 procent programu rejsów będzie możliwe we wtorek 20 lutego 2024 roku. Zakładamy, że linie lotnicze należące do Lufthansa Group, takie jak Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings i SWISS, a także Lufthansa CityLine, będą mogły latać tak regularnie, jak to tylko możliwe.

Podróżni proszeni są o sprawdzenie statusu swojego lotu przed wyruszeniem w podróż.

Sprawdź swój status lotu !!

Zasady Lufthansa Group dotyczące zmiany rezerwacji / ponownego wystawienia / zwrotu kosztów za odwołane rejsy

Pasażerowie, których lot został odwołany, mogą bezpłatnie zmienić rezerwację lub otrzymać zwrot kosztów biletu za odwołane rejsy Austrian Airlines / Brussels Airlines/ Lufthansy / SWISS

Uwaga: Zasady dotyczące zmian w rozkładzie lotów/nieprawidłowości dotyczą tylko lotów, które zostały już odwołane lub których rezerwacja została automatycznie zmieniona przez linię lotniczą.

Lufthansa wyraża ubolewanie z powodu niedogodności dla pasażerów i dołoży wszelkich starań, aby zminimalizować ich skutki.

Pozostańmy w kontakcie

Zespół Happy Ticket

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.