Organizacja podróży

 

Szanowni Państwo;

Od lat pomagamy firmom i osobom prywatnym w kompleksowej organizacji podróży. Nasz zespół pracuje nad tym, by dla naszych Klientów uzyskać wizy do wszystkich krajów na świecie, gdzie są one wymagane, wyszukuje, rezerwuje, wykupuje bilety lotnicze bez względu na to, czy są to linie rejsowe czy tanie linie lotnicze. Oferujemy bilety krajowych i zagranicznych linii kolejowych, promów, autokarów i busów. Pośredniczymy również w wynajmie samochodów w miejscach, do których służbowo lub prywatnie udaje się nasz Klient. Na czas każdej podróży możecie Państwo wykupić u nas ubezpieczenie wybierając je z szerokiej oferty jaką dysponujemy.

Szukając wymarzonych wakacji przedstawiamy oferty szerokiej gamy biur podróży i tour operatorów od wersji exclusive, przez first i last minute na własnej ofercie dla koneserów kończąc.

Korzystając z przycisków powyżej proszę wybrać interesujący Państwa temat.

Na naszych stronach: „wakacje” oraz „podróż i nocleg” udostępniamy Państwu profesjonalne wyszukiwarki, dzięki którym możecie Państwo sami sprawdzić jakie są możliwości Państwa podróży.

Jeśli nie znajdziecie intersujących Państwa połączeń, lub wyszukane propozycje nie spełnią Państwa oczekiwań, prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Profesjonalnie sprawdzimy, doradzimy najlepszą opcję, jeśli będzie potrzeba stworzymy własną propozycję i na Państwa życzenie zrobimy rezerwację i  /  lub załatwimy formalności.

Dziękujemy za wybranie HT Happy Ticket.

 

Formularz kontaktowy