Programy wypraw

Na każdym etapie naszego życia powinniśmy szukać inspiracji, mniejszych i większych przyjemności, by czerpać z nich radość  i czynić z nich motor napędowy naszych działań, dodawać skrzydła naszym marzeniom i je urzeczywistniać. Radość czerpiemy z różnych sytuacji, miejsc czy wydarzeń. Trwa dłużej i jest tym większa, z im większą liczbą osób ją przeżywamy. Dla nas radością są podróże i nimi chcemy się dzielić…

„Im więcej tym lepiej” rozumiemy nie w kontekście ilości miejsc zwiedzanych w ramach jednej wyprawy, ale w sensie wiedzy którą chcemy się przy tej okazji podzielić. Wiedzy podanej w wyjątkowo przystępny sposób i skupionej wokół mniejszego geograficznie obszaru, co pozwala go lepiej poznać, zrozumieć, docenić jego piękno.

Nasze programy układają pasjonaci, których celem jest ukazanie piękna różnic geograficznych i kulturowych, zainteresowanie odmiennym stylem życia, historią i sekretami czasami głęboko ukrytymi, a czasami będącymi na wyciągnięciem ręki.

Nasze wyjazdy nie są typowe. Dają informacje i czas na własne odkrycia.

Nasi klienci są równie wyjątkowi. Szukają czegoś innego, szukają wiedzy, którą wchłoną wraz z własnymi przeżyciami podczas wspólnych podróży. Razem z nimi tworzymy zespół osób pragnących rozwijać się, poszerzać swoje horyzonty myślowe, wzbogacać swoją duchowość i gromadzić pokłady wiedzy. Wszystko to wraz z niesamowitymi wspomnieniami kształtuje nas i naszą rzeczywistość. Pozwala nam nabrać perspektywy w stosunku do napotykanych osób, zachowań, wydarzeń i sytuacji.

Lista artykułów w dziale Programy wypraw:

Nic nie znaleziono. Skorzystaj z wyszukiwarki.