partnerzy

logo ALLIANZ

Allianz działa na rynku ubezpieczeń od 1890 roku. Dziś Grupa Allianz jest jednym z czołowych na świecie podmiotów oferujących usługi finansowe. Ponad 85 milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych w 70 krajach korzysta z wiedzy, międzynarodowego doświadczenia, finansowej siły i stabilności Grupy. W 2014 roku 147 tysięcy pracowników wypracowało przychody w wysokości 122,3 mld euro i wynik operacyjny 10,4 mld euro. Główną siedzibą Allianz SE – spółki nadrzędnej Grupy – jest Monachium.


Logo AIG

Historia AIG sięga roku 1919. Wtedy to w Szanghaju założona została agencja ubezpieczeniowa American Asiatic Underwriters. Od tego czasu dzięki przedsiębiorczości, pomysłowości i wytrwałości rozwinęła się w jedną z największych na świecie firm ubezpieczeniowych. Obecnie AIG działa w ponad 100 krajach i jurysdykcjach.
Dziś charakteryzuje nas gotowość i zdolność do zaspokajania potrzeb klientów poprzez zapewnienie im niezbędnej ochrony ubezpieczeniowej. Spółki z grupy AIG świadczą usługi dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i indywidualnych. AIG jest liderem w dostarczaniu ubezpieczeń na życie i programów emerytalnych w Stanach Zjednoczonych. Nasze spółki są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tokio.

Jesteśmy czymś więcej niż tylko sumą danych, jesteśmy zespołem ponad 62 000 osób, które obsługują miliony klientów i codziennie stawiają czoła nowym wyzwaniom. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki ciężkiej pracy i wyznawanym wartościom poszukują rozwiązań i je znajdują.


logo amadeus

Firma Amadeus dostarcza technologii napędzającej sektor turystyki – od momentu wyszukiwania oferty do rezerwacji, od wyceny do zakupu biletu, od zarządzania rezerwacjami do odprawy i procesów związanych z samym wyjazdem.

Amadeus jest największym pośrednikiem transakcji w branży turystycznej. Obsługujemy ponad 195 krajów. W roku 2011 firma Amadeus przetworzyła 948 milionów zafakturowanych transakcji związanych z podróżami.
Poprzez system Amadeus biura podróży mają dostęp do licznych dostawców usług turystycznych:
693 linii lotniczych (ponad 440 możliwych do zarezerwowania) – w tym ponad 60 tanich przewoźników
116 towarzystw ubezpieczeniowych, ponad 50 linii morskich i promowych, 206 tour operatorów, ponad 87 000 hoteli, 30 wypożyczalni samochodów, 102 operatorów kolejowych.


LOGO TU Europa

W Grupie Ubezpieczeniowej Europa już od ponad 20 lat tworzymy nowatorskie ubezpieczenia dostosowane do potrzeb naszych najbardziej wymagających klientów i partnerów biznesowych.
Jest też jednym z liderów polskiego rynku ubezpieczeniowego.
Specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń we współpracy z bankami.
Dzięki pasji naszych pracowników i ciągłemu stawianiu sobie nowych, ambitnych celów, jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm polskiego rynku finansowego.
ochroną ubezpieczeniową obejmujemy ponad milion osób w Polsce.


 

 

 

 

Świat podróży jest pełen dynamiki i na przestrzeni ponad 100 lat wielokrotnie adaptowaliśmy się do zmian stylu podróżowania. Nauczyło nas to elastyczności i natychmiastowej odpowiedzi na aktualne potrzeby klientów. Dobro klienta jest naszym priorytetem i chcemy świadczyć swoje usługi jeszcze lepiej. Globalna siła marki pozwala na natychmiastową i adekwatną reakcję. Dlatego dziś ściślej łączymy myśl organizacyjną i zmieniamy się w ERGO Ubezpieczenia Podróży. Pod logiem tym zachowujemy wartości, które kształtują rozwój ERV i które budzą zaufanie podróżnych od ponad 100 lat.

Europaische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce zmieniamy na
ERGO Reiseversicherung AG Oddział w Polsce.

ERGO to ubezpieczyciel specjalizujący się w ubezpieczeniach podróży.
Do tworzenia produktów ubezpieczeniowych, procesów i procedur obsługi Klienta wykorzystujemy wiedzę i międzynarodowe doświadczenie marki. Nasz globalny charakter pozwala konstruować innowacyjne ubezpieczenia dopasowane do potrzeb lokalnego rynku.
Własna, rozbudowana sieć assistance zapewniająca 24-godzinną pomoc, 7 dni w tygodniu, gwarantuje komfortowy i bezpieczny przebieg każdej podróży i wyjazdu turystycznego, niezależnie od miejsca na świecie.


imgres

Grupa SIGNAL IDUNA jest jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na rynku niemieckim, świadczącą usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat.
Siła Koncernu oparta jest na kompleksowości oferty ubezpieczeniowej, a także świadczeniu usług bankowych i dodatkowych (assistance). Obecnie na sukces grupy pracuje 16 towarzystw ubezpieczeniowych i cztery spółki finansowe w Niemczech. Firma prężnie rozwija się również w Polsce, w Rumunii, na Węgrzech i w Szwajcarii. od miejsca na świecie.


logo travelport

Travelport jest jedną z największych na świecie firm oferujących szeroko zakrojone usługi dla przedsiębiorstw działających w branży turystycznej. Aktywnie współtworzymy rynek podróżniczy na skalę globalną, wspierając nabywców i sprzedawców usług oraz produktów turystycznych w 160 krajach.
W skład Travelport wchodzą globalne systemy dystrybucji (GDS) działające pod markami Galileo i Worldspan, a także dział oferujący innowacyjne rozwiązania informatyczne dla wiodących na świecie linii lotniczych.
Travelport daje dostęp do globalnej oferty 350 linii lotniczych, 6 miliardów taryf lotniczych, 89 tysięcy hoteli, 30 tysięcy punktów wynajmu samochodów. Travelport jest obecny w 160 krajach i zatrudnia około 3,5 tysiąca profesjonalistów.