Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
21.10.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

 

Linie lotnicze KLM oddały właśnie do dyspozycji klientów nowe praktyczne narzędzie – interaktywną mapę pod nazwą „Covid-19 – gdzie mogę polecieć?” Dzięki niej można sprawdzić listę kierunków, dokąd podróż jest obecnie najłatwiejsza, wraz z obowiązującymi formalnościami wjazdowymi, w zależności posiadanego przez pasażera szczepienia oraz jego kraju wylotu.

Na mapie świata, z widoczną siatką połączeń KLM, kolorami zaznaczono aktualne wymogi wjazdowe do poszczególnych krajów. Interaktywna mapa prezentuje wyniki w zależności od tego, skąd podróżujemy oraz czy jesteśmy zaszczepieni przeciwko Covid-19. Dzięki narzędziu, klienci otrzymują listę kierunków, dokąd podróż jest obecnie najłatwiejsza, a ponadto mogą wygodnie sprawdzić aktualne formalności wjazdowe do poszczególnych krajów.

Z narzędzia można skorzystać na stronie KLM TUTAJ.

Po lewej stronie należy wpisać miasto, w którym będziemy zaczynali podróż oraz zaznaczyć status dotyczący szczepienia. Można też zastosować filtr, wybierając np. tylko kraje z minimalnymi wymogami wjazdowymi.

Rezultaty wyszukiwania pojawią się w postaci listy miast oraz graficznej prezentacji na mapie. W krajach zaznaczonych na zielono, restrykcje są niskie lub średnie, żółty kolor oznacza wymóg kwarantanny, a różowy – brak możliwości wjazdu.

Po wybraniu konkretnego miasta, użytkownik jest przekierowywany do strony TravelDoc, gdzie może zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat podróży do wybranego kraju. Interaktywna mapa prezentuje dodatkowo aktualną cenę przelotu liniami KLM do wybranej destynacji.

 

Zapraszamy po bilety 🙂

Zespół HT

 

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.