Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
28.01.2022
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Dobra wiadomość dla podróżujących do Anglii i Szkocji.
Rząd brytyjski ogłosił, że od 11 lutego osoby w pełni zaszczepione przeciw COVID-19, które przyjeżdżają do Anglii i Szkocji z zagranicy, nie będą już musiały wykonywać testów na obecność korona wirusa.
Za osoby w pełni zaszczepione nadal będą uważane te, które otrzymały dwie dawki szczepionki, niezależnie od tego, czy przyjęły dawkę przypominającą.
Także od 11 lutego osoby, które nie są w pełni zaszczepione nie będą musiały wykonywać drugiego testu na obecność korona wirusa w ósmym dniu po przyjeździe, jak to jest obecnie, lecz wystarczy im jeden test w drugim dniu.
Wielka Brytania zacznie również od 11 lutego uznawać certyfikaty szczepionkowe z kolejnych 16 krajów, w tym z Chile i Meksyku.
Od końca lutego uproszczony zostanie formularz lokalizacyjny, który muszą wypełniać wszyscy przyjeżdżający z zagranicy, niezależnie od tego, czy są zaszczepieni, czy nie.
Pozostańmy w Kontakcie
Zespół
HappyTicket
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.