Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
13.11.2020
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Port Lotniczy w Monachium jedynym 5-gwiazdkowym lotniskiem w Europie!!
Lotnisko w Monachium w 2020 roku, po raz kolejny, uzyskało status najwyższego poziomu obsługi w rankingu Skytrax.
Wszystkie pozostałe 5-gwiazdkowe obiekty znajdują się w Azji i jest ich zaledwie siedem.
Są to: Doha-Hamad, Hongkong International, Seoul-Incheon, Shanghai-Hongqiao, Singapore-Changi, Tokyo-Haneda.
Po raz pierwszy status 5 gwiazdek monachijskie lotnisko otrzymało po obszernym audycie przeprowadzonym przez Skytrax w maju 2015 roku. Drugie co do wielkości lotnisko w Niemczech było również pierwszym europejskim portem lotniczym, któremu w ogóle przyznano ten najwyższy znak jakości. Podczas ponownej certyfikacji lotnisko utrzymało swój status 5 gwiazdek w 2017 roku. Teraz, w roku 2020 Skytrax stwierdziło, że lotnisko w Monachium nie tylko utrzymało wysoką jakość usług, ale jeszcze ją podniosło.
W trakcie ostatniej kontroli dokładnie zbadano wszystkie obiekty infrastruktury usługowej portu lotniczego istotne dla pasażerów. Szczególną uwagę zwrócono na nowe usługi, które zostały dodane w ostatnich latach, takie jak nowe poczekalnie w Terminalu 1, przeprojektowany obszar przylotów w Terminalu 2, punkt kontroli bezpieczeństwa w Terminalu 2, który został zmodernizowany za pomocą innowacyjnej technologii, przyjazna platforma rezerwacji online dla klientów parkingowych oraz nowa strona internetowa lotniska w Monachium, która została uruchomiona w 2017 roku. Według Skytrax lotnisko im. Franza Josefa Straussa w Monachium ustanowiło nowe standardy w europejskim krajobrazie portów lotniczych i nie spoczęło na laurach, ale dzięki wielu atrakcyjnym innowacjom zapewniło pasażerom jeszcze przyjemniejszy pobyt.
Wynik audytu podsumował dyrektor generalny lotniska Jost Lammers: „To świetny i motywujący sygnał w trudnych czasach. Uważam, że to szczególnie niezwykłe, że pomimo wielu ograniczeń narzuconych przez pandemię, udało się nam utrzymać najwyższe standardy. Fakt, że pozostajemy 5-gwiazdkowym lotniskiem, umacnia naszą determinację do wspólnego przezwyciężenia obecnego kryzysu”.
Tylko kiedy LUFTHANSA wróci z bezpośrednim połączeniem Wrocław Monachium ?
Pozostańmy w kontakcie
zespół Happy Ticket
 
Szlaki rowerowe – Sudety Zachodnie
A może na rower… Pojawia się coraz więcej ciekawych miejsc , gdzie zostały poprowadzone szlaki rowerowe, A jazda na rowerze, to cudowna aktywność , które jest dobrym, wysiłkowym relaksem😊 Dziś chcielibyśmy zachęcić Państwa do poznania Krainy Rowerów, który słynie z urozmaiconych, pięknych widokowo tras dla każdego. Drogi rowerowe poprowadzone są w ...
Czytaj więcej...
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.