Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
27.10.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

 

 

4 listopada br. linie SAS wznawiają loty z Wrocławia do Kopenhagi. Do stolicy Danii polecimy dwa razy w tygodniu. Kopenhaga wraca do wrocławskiego rozkładu lotów po dłuższej przerwie. Od 4 listopada samoloty SAS będą latać na lotnisko Kastrup w każdy czwartek i niedzielę. Lot potrwa tylko godzinę i 15 minut. Ceny biletów rozpoczynają się od 309 zł.

Lotnisko Kopenhaga-Kastrup to największy skandynawski hub i jedno z ważniejszych lotnisk w tej części Europy. Oferta SAS jest zatem doskonałym miejscem przesiadkowym dla dalszych podróżach po Skandynawii. Powrót połączeń do Kopenhagi to dobra wiadomość nie tylko dla pasażerów biznesowych, ale także dla turystów. Stolica Danii w 2021 roku została ogłoszona przez brytyjskie czasopismo „Monocle” najlepszym miastem do życia.

 

Kopenhaga to nie jedyny kierunek, który wrócił po przerwie na wrocławskie lotnisko. Od 2 listopada będziemy mogli ponownie korzystać z przywróconego połączenia do Brukseli Charleroi. Od 31 października polecimy także do Billund, Lizbony oraz do Pafos na Cyprze, 1 listopada wystartuje nowe połączenie do Pizy, a 3 listopada do Bournemouth. Od 22 grudnia, w każdą środę, zacznie także operować bezpośrednie  połączenie Wizzair na Lanzarote .

 

Zapraszamy!

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.