Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
21.09.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Zgodnie z zapowiedziami od listopada będziemy mogli polecieć do Stanów Zjednoczonych. Taką informację przekazał Jeff Zients, koordynator ds koronawirusa w Białym Domu.  Z informacji, którą przekazał, osoby zaszczepione oraz posiadające aktualny test na COVID19 nie starszy niż 3 dni i oczywiście posiadające ważna wizę będą mogły polecieć do Stanów. Tym samym nie trzeba będzie ubiegać się o specjalną zgodę konsula na wjazd. Tak jak to było dotychczas.

Teraz tylko czekamy na oficjalny dokument, który potwierdzi zapowiedź Jeffa Zientsa. Wierzymy, że podróże wrócą do normalności i będziemy mogli planować wyjazdy tak jak przywykliśmy do tego przed pandemią. Linie lotnicze zwiększą częstotliwość przelotów i zmniejszą ilość odwołanych i zmienionych lotów. Kraje otworzą się na osoby zaszczepione i za jakiś czas zapomnimy o pandemii. My niezmiennie działamy i nawet w tych trudnych czasach organizujemy wyjazdy, pomagamy i wpieramy naszych klientów podczas ich podróży.


Serdecznie pozdrawiamy i Pozostańmy w Kontakcie.

Zespół Happy Ticket

 
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.