Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
24.04.2024
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Szanowni Klienci,

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Biuro Podróży Happy Ticket, w dążeniu do nieustannego rozszerzania zakresu naszych usług oraz poprawy jakości oferowanych rozwiązań, podpisało umowy z nowymi wypożyczalniami samochodów. Dzięki tym partnerstwom możemy teraz oferować naszym klientom jeszcze więcej opcji i wygody podczas organizacji podróży służbowych.

Od teraz, możemy wystawiać vouchery na wynajem pojazdów w następujących renomowanych wypożyczalniach samochodów:

– AVIS – SIXT – BUDGET – HERTZ – ENTERPRISE – NATIONAL – ALAMO – EUROPCAR

Dzięki tej współpracy, niezależnie od celu podróży służbowej, będą Państwo mogli korzystać z szerokiego wyboru pojazdów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji, zarówno w kraju, jak i za granicą. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnego komfortu i wygody, a nowe partnerstwa umożliwiają nam oferowanie jeszcze lepszych, spersonalizowanych rozwiązań.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy służą pomocą w planowaniu i organizacji Państwa podróży służbowych, oraz do korzystania z nowych możliwości, które teraz stają się dostępne dzięki naszym nowym partnerom.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i cieszymy się na dalszą współpracę.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Happy Ticket

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.