Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
27.09.2020
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Znalazłem ciekawy artykuł, którym chciałem się podzielić.
Ważne aby mieć zaufanie do swojego Biura i opiekuna podróży. Na takie zaufanie pracuje się latami.
Bardzo mnie cieszy, że mamy grono klientów a może lepiej nazwać ich przyjaciółmi biura, którzy powierzają nam organizację swoich podróży i wiedzą, że jesteśmy po to aby na każdym etapie wyjazdu służyć pomocą, wsparciem i radą. Niezależnie od pory dnia czy nocy.
Pozdrawiamy Zespół Happy Ticket
Poniżej artykuł, źródło: Travelmole
Coraz więcej turystów wybiera biura podróży
Tradycyjne usługi biur podróży cieszą się coraz większą popularnością. Pandemia spowodowała, że turyści sceptyczniej podchodzą do samodzielnych rezerwacji online.
Agencja turystyczna Co-operative Travel przeprowadziła we wrześniu ankietę wśród tysiąca klientów. Aż 79% z nich byłoby bardziej skłonnych do dokonania przyszłych rezerwacji w biurze podróży. Spośród klientów, którzy przed pandemią dokonali rezerwacji podróży online, 58% zadeklarowało skorzystanie w przyszłości z usług biura podróży. Według ankiety aż 85% klientów straciło urlop w 2020 roku z powodu pandemii.
Turyści są wciąż zaniepokojeni i niepewni w związku ze zmieniającymi się zasadami i ograniczeniami. Dlatego też szukają zaufanych biur podróży, które pomogą im podjąć decyzję, gdzie i jak wyjechać na wakacje. Ponadto pomogą w rozwiązaniu problemu w zakresie zmiany lub anulowania rezerwacji w przypadku wejścia w życie ograniczeń w podróży.
Serdecznie Zapraszamy.
W poniżysz linku przesyłamy aktualne dane kontaktowe do naszego zespołu
 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.