Ten e-mail zawiera grafiki, jeżeli nie widzisz ich obejrzyj go w przeglądarce.
15.12.2021
FIRMA ORGANIZACJA PODRÓŻY WYPRAWY Z PASJĄ PROMOCJE DOKUMENTY KONTAKT
 

Zmiany zasad przylotów z krajów Non-Schengen!

Zgodnie z nowym ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW od 15 grudnia 2021 r. obowiązują nowe przepisy dotyczące przylotu do Polski.

Pasażerowie przylatujący spoza krajów Schengen (za wyjątkiem państw: Irlandia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr i Turcja) muszą obowiązkowo wykonać test (antygenowy lub PCR) w ciągu 24h przed przekroczeniem granicy.

Przepisy dotyczą wszystkich pasażerów, również zaszczepionych i ozdrowieńców.

Obowiązek wykonania testów po przylocie nie dotyczy uczniów pobierających naukę w RP lub w państwie sąsiadującym i ich opiekunów, którzy przekraczają granicę wraz z uczniami w celu umożliwienia tej nauki oraz przez dzieci objęte wychowaniem przedszkolnym w RP lub w państwie sąsiadującym i ich opiekunów, którzy przekraczają granicę wraz z dziećmi w celu ich objęcia tym wychowaniem,

Jeżeli nie uda się Panu zrobić testu przed lotem testy antygenowe zwalniające z kwarantanny w powyższym trybie można wykonać na lotnisku we Wrocławiu tuż po wylądowaniu, a przed kontrolą graniczną,

Ceny testów po przylocie: 150 zł (przy rezerwacji online na www.test.airport.wroclaw.pl) lub 160 zł (na miejscu),

Zasady przylotów z krajów Schengen nie ulegają zmianie.

Rozporządzenie obowiązuje do 31 stycznia 2022r.

Pozostańmy w kontakcie

Zespół Happy Ticket

 
Otrzymali Państwo ten e-mail jako prenumeratorzy newslettera dla strony www.happyticket.pl Jeśli chcą Państwo zrezygnować z prenumeraty, prosimy o przesłanie e-mail'a na adres newsletter@hapyticket.pl W temat wiadomości prosimy wpisać: "Nie".
Biuro Podróży HAPPY TICKET
ul. Władysława Jagiełły 3/3; 50-201 Wrocław; tel./fax +48-71-343-44-04; e-mail: biuro@happyticket.pl
Copyright © Happy Ticket 1997 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.