Poznaj egzotyczny smak Karaibów

Z ogromną przyjemnością polecamy i zapraszamy na niezwykłą podróż w rajskie klimaty i malownicze tereny Karaibskich Wysp: Aruba, Curacao, Sint Maarten, Bonaire z wylotami z Polski linami AIR FRANCE/ KLM

Każda z nich oferuje białe plaże z turkusową , krystaliczną wodą

Rejon ten gwarantuje doskonałą pogodę  do wypoczynku przez cały rok

To obszar idealny do uprawiania wszelkich sportów wodnych, szczególnie dla zwolenników nurkowania, to miejsce , w którym bajeczny świat podwodny pozostawia niezapomniane wrażenia

Karaiby dają niepowtarzalną okazję do cudownego odpoczynku , wycieczek objazdowych czy rejsów morskich. Można delektować się widokami tropikalnych lasów, wodospadów, egzotycznych kwiatów, zachodów słońca, wonnych plantacji przypraw

 

ARUBA

Jest wyspą wulkaniczną. Turystów przyciągają tu piękne, białe i szerokie piaszczyste plaże oraz barwne koralowce. Klimat sprzyja wakacjom przez cały rok, średnia temperatura całoroczna wynosi blisko 30 stopni.

One happy Island. Dzięki doskonałej pogodzie, wspaniałej gościnności i spektakularnym plażom nic dziwnego, że Aruba jest synonimem wspaniałych wakacji .

Skydivig, Kitesurfing, off–roadjeep safari, nurkowanie wśród wraków, tubing i parasailing to tylko niektóre z aktywności, których możesz spróbować na naszej Szczęśliwej Wyspie.

 

BONAIRE

Bon bini: witaj na Bonaire, w raju nie tylko dla nurków.

Wyspa wita gości ciepłym klimatem, gdzie średnia roczna temperatura to 27 stopni oraz wspaniałymi warunkami do uprawiania windsurfingu i snorkelingu. Bonaire zyskało opinię wyspy, na której turystyka rozwija się w zrównoważonym stopniu, nie zagrażając przy tym kulturze i środowisku naturalnemu. Na korzyść Bonaire przemawia również brak huraganów. Krajobraz wyspy to także słone jeziora oraz chroniony park podwodny, który tworzą wody otaczające Bonaire.

Scubadiving, snorkeling, windsurfing, kiteboarding, wizyta w parkach narodowych jak również górskie trasy rowerowe, to tylko niektóre z licznych atrakcji, z których możesz skorzystać podczas wakacji na tej wspaniałej wyspie.

 

CURACAO

Feel it for Yourself.  Doświadcz tego sam… Znajdziesz tutaj 38 spektakularnych plaż. Bez względu na to, czy wędrujesz po kultowym Willemstad, tętniącej życiem plaży Mambo, Curaçao łączy życie miejskie i plenerowe jak żadna inna wyspa.

Tutaj Odkryjesz Sanktuarium Flamingów, skosztujesz słynnych likierów ‘Blue Curacao’ oraz zanurkujesz w jednym z ponad 100 miejsc, gdzie można podziwiać ponad 50 gatunków koralowca, w tym ponad 3 metrowe ‘Lasy Grzybowe’

 

SINT MAARTEN

St. Maarten czy St. Martin -kosmopolityczna francusko-holenderska wyspa jest jedynym takim miejscem na Karaibach. Wyspa jest najbardziej znana z przepięknych plaż, nocnego życia i oczywiście z cudownego morza. Koniecznie należy odwiedzić słynną na całym świecie MohoBeach, gdzie niemalże nad głowami plażowiczów lądują samoloty, w tym  A330, należące do Air France oraz KLM.

Zielone wzgórza, piękne zatoki i oszałamiający podwodny świat sprawiają, że St. Martin to wymarzone miejsce. Zarezerwuj loty do St. Martin i odkryj jego tętniącą życiem stolicę Philipsburg, odwiedź Muzeum Simartini skorzystaj w pełni ze wszystkich sportów wodnych, które możesz uprawiać na wyspie. Na śnieżnobiałych piaszczystych plażach wyspy poczujesz się, jakbyś całkowicie uciekł z zamieszkałego świata. Nie bez powodu St. Martin jest znane jako tropikalny raj na ziemi.

 

Polecamy serdecznie egzotyczne wakacje! Loty na Karaiby już są dostępne!

Z radością pomożemy znaleźć najdogodniejsze połączenie lotnicze oraz hotele 😊

Happy Ticket😊

Bilety@happyticket.pl