Happy Ticket nowe pomysły

Szanowni Państwo,

Wierzymy, że okres kwarantanny, czas pandemii już się kończy. Dzięki nam wszystkim, uda się pokonać wirusa.

Dla nas, pomimo zamknięcia granic, wstrzymania lotów, okres ten był bardzo pracowity.

Wykorzystaliśmy go, przygotowując kilka nowych projektów w zakresie obsługi podróży służbowych, aby klienci poczuli się z nami jeszcze bardziej bezpiecznie.

Jednak dziś chcemy przekazać Wam parę naszych pomysłów na spędzenia czasu wolnego.

W obecnym sezonie sporo osób nie planuje długich urlopów. Nie wiemy, czy granice zostaną otwarte albo czy nagle nasz wyjazd nie zostanie zablokowany. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że takie miejsca jak morze czy jeziora, ba, nawet szlaki górskie będą dość zatłoczone.

Postawiliśmy sobie za cel wyszukanie dla Was miejsc „NIEOCZYWISTYCH”, miejsc gdzie będziecie mogli wypocząć, miejsc gdzie poczujecie się dobrze, nawet przez krótki czas odpoczynku.

Proponujemy wypady 3-4 dniowe.

Przygotowaliśmy kilka pomysłów,  jesteśmy też otwarci na wasze sugestie.

Pomyślcie, 3 dniowy wyjazd z noclegiem w winnicy. Ciepły wieczór, lampka lokalnego wina, świece … nastrój, ech… wspaniały klimat.

Inna propozycja – zwiedzanie ogrodów, arboretów. Spacer wokół starych drzew, kwiatów. Odpoczynek na ustronnej ławeczce. Zapachy, które Was będą otaczać wprawią w spokojny, relaksacyjny nastrój.

A może jeszcze wypad i partyjka w golfa ? Hm… słońce, trawa, tylko my, piłeczki i dołki. Spokój, cisza, świeże powietrze. W czasie partyjki można porozmawiać z przyjaciółmi lub w samotności oddać się urokowi tego sportu.

Przygotowaliśmy takie propozycje. Pomyślcie o tym. Często nie trzeba robić planów z kilku tygodniowym wyprzedzeniem. Zadzwońcie do nas, napiszcie na jaki wyjazd macie ochotę. Jaka odległość was interesuje. W Polsce sporo jest urokliwych zakątków. Możecie pojechać sami, a jak zbierze się większa grupa, zorganizujemy również transport.

Obiekty, które chcemy zaproponować, dysponują albo u siebie, albo w pobliżu miejscami noclegowymi. Ot, taki krótki wypad na podładowanie akumulatorów.

Co o tym sadzicie ?

Napiszcie do nas, jeżeli chcecie spróbować

turystyka@happyticket.pl lub bilety@happyticket.pl

Zapraszamy

Pozostańmy w kontakcie

Zespół Happy Ticket